Karşı Cinsin Sizden Hoşlanmasını Sağlayacak 10 Psikolojik Taktik

4 ay önce
179 kez görüntülendi

 

Karşı cinsi etkilemek,hoşlandığınız kızın ya da erkeğin de sizden hoşlanmasını sağlamak için altın değerinde 10 psikolojik taktiği bu videoda sizlerle paylaşacağım. Kızların size aşık olmasını sağlayacak ipuçları, birinin sizden hoşlandığını gösteren işaretler, hoşlandığınız kişiyi etkilemenin yolları, karşınızdaki kişinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın yolları bu videoda. Unutmayın her şey tip, yakışıklılık, güzellik veya çok para değil. Bunlara sahip olmadan hoşlandığınız kişiye nasıl sahip olacağınızı, bu videoyu sabırla sonuna kadar ama gerçekten anlamak isteyerek izlediğinizde biliyor olacaksınız.

1- Hükmettiğiniz Bir Hayatınız Olsun
İlişkilerde aslında karşıdaki insanı hayatınızın içine dahil ediyorsunuz, sadece kapakta gördükleri değil, hayatınızın içine girdiğinde yaşadıkları da heyecan verici olmalı ki sizden hoşlansın.

2- İlginç Bir Hobiye ya da Tutkuya Sahip Olun
Gerçek bir hobiye sahipseniz, karşı cinsin gözünde ilginç ve farklı olursunuz. Bu sayede sizi tanımak istemeleri için onlara bir neden vermiş olur, muhtemel rakiplerinizin arasından sıyrılır, karşınızdaki kişinin sizden hoşlanması için fırsat yaratmış olursunuz.

3- Kişisel Hijyene Dikkat Edin
Tamam temiz olmak önemli tabi ki, ama temiz olduğunuzun karşıdaki insan tarafından algılanması psikolojik olarak bilinç altında sizin kaliteli bir insan olduğunuza dair ipuçları verecektir. Bu durumda da sizden hoşlanması için ona bir neden daha vermiş olacaksınız.

4- Ondan sizin için bir şeyler yapmasını isteyin – Franklin Etkisi
Franklin etkisi burada devreye giriyor. Bu teoriye göre insanlar, başkaları için bir şey yaptıklarında psikolojik olarak onlardan daha da hoşlanma ve onları daha da önemseme eğilimine girerler.

5- Onu Güldürün
Bir grup insanın sizin ağzınızdan çıkacak şeyleri ilgiyle dinleyip eğleniyor olması hem sizin kendinize olan güveninizi artıracak, hem de hoşlandığınız kişinin sizden etkilenmesine yol açacaktır.

6- Onunla arkadaş olun – diğerlerinin onu mutlu etmek için yapamayacağı şeyler yapın
Sevgili olabilmek için zaten mutlaka belli bir süre, belki de aylarca arkadaş olarak kalmak kabul edilebilir bir olay. Burada bahsettiğimiz olay o kişiyle paylaşımda bulunmanız. Sorunları hakkında konuşmak, empati kurmak, destek olmak, yanında olduğunuzu hissettirmek. Hal hatır sormak, üzgün mutsuz olduğu anda orada olmak gibi. Unutmayın bunları yapıyorsanız sevgili olma konusunda yolu yarılamışsınız demektir.

7- Fiziksel Temas
Bir çok durumda çok işe yarayan psikolojik bir ip ucu daha. Omzuna dokunmak, elinden bir şey alırken eline dokunmak ya da tokalaşmak gibi dokunmalar. Çok bilinen, karşı tarafın sizden hoşlandığını belirten detaylardan biri de örneğin kravatın bozulmuş deyip düzeltmek, ya da omzunda toz var deyip onu almak gibi basitdokunuşlardır.Bu şekilde aksiyonlar hem hoşlandığınızı belli edebilecek küçük sinyaller verecek, aynı zamanda onun da sizden hoşlanmasını sağlayabilecek samimiyeti arttırıcı hamleler olacaktır.

8- Onunla Sırlarınızı Paylaşın
Psikolojik ve içgüdüsel olarak insanlar karşılarına yeni çıkan insanlara temkinli yaklaşır ve güvenmezler. Fakat karşısındaki insan onlara güvendiğini belli ettiğinde, onlar da karşısındaki insana güven duymaya başlarlar.

9- Tüm İlginizi Ona Yöneltin
Karşı cinse verebileceğiniz en büyük şey ilginizdir. Onunla ilgilenin. Söylediklerini, anlattıklarını iyi dinleyin. Empati kurun, anlattıkları olayın içinde kendinizi düşünün ve ona göre cevap verip, dinleyin.

10- Kendinize Güvenin
Kendinize olan güven aslında bahsettiğimiz tüm bu konuların toplamı sayılabilir. Bunları yapabilmeye başladığınızda zaten kendinize olan güveniniz artacaktır. En başta da söylediğimiz gibi her şey yakışıklılık, tip ya da maddi olanaklar değil. Kaliteli, dengeli bir kişiliğe sahip, kültürel ve zihinsel olarak donanımlı olmak en büyük avantaj.

 

 Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

NOT:  Yorumlarınızı Yazmaktan Ve Fikrinizi Paylaşmaktan Çekinmeyin... Müstehcen Yorumlar Onaylanmadan Silinecekdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık
%d blogcu bunu beğendi: